wtorek, 18 kwietnia 2017

Konkurs z Canpol babies

Razem z Canpol Babies zapraszam Was na konkurs, w którym do wygrania 2 zestawy pielęgnacyjne ze zdjęcia. Jeden zestaw do wygrania na blogu a drugi na fanpage bloga na facebooku.Ponieważ zestawy przeznaczone są dla niemowląt, chciałam, aby w konkursie mogły wzięć udział również przyszłe mamy.

WARUNKI

1. Udzielić odpowiedzi na pytanie:

Co najpiękniejszego jest w byciu mamą lub przyszła mamą.

2. Miło mi będzie jeśli zaobserwujesz mojego bloga i napiszesz pod jakim nickiem go obserwujesz.


Zwycięzców wybiorę na postawie mojego gustu, uwzględniając kreatywność i oryginalność wypowiedzi.
Konkurs trwa od 18 kwietnia 2017 do 18 maja 2017, jednocześnie jest prowadzony na blogu jak i na fanpage MAX i MAMA. Wyniki ogłoszę w ciągu 3 dni roboczych.
Można pozostawić jedną odpowiedź tutaj i jedną na fanpag. Jedna osoba może wygrać tylko raz.
Zwycięzca zobowiązany jest wysłać swoje dane (adres, imię i nazwisko, adres mailowy i numer telefonu) na adres mail maximamablog@onet.pl.
Konkurs jest sponsorowany przez firmę CANPOL BABIES

Powodzenia9 komentarzy:

 1. Czas oczekiwania na narodziny dziecka to moment kiedy ja jako przyszła Mama może podarować sobie chwile relaksu, wyciszenia i odprężenia. 9 najbliższych miesięcy od czasu ujżenia dwóch kreseczek na teście to czas kiedy mogę podarować zarówno sobie jak i rozwijającemu się w brzuchu maleństwu. W czasie przerwy od pracy i wszelkich stresów mogę zadbać o zdrowie i urodę, dzięki czemu dziecko wychodząc na świat poczuje się szczęśliwe i kochane od swoich pierwszych dni.
  Obecnie jestem na etapie zbierania wyprawki, w końcu do naszego spotkania zostało niewiele czasu :)
  Obserwuję jako Anna Trybus

  OdpowiedzUsuń
 2. Niestety nie wezmę udziału, bo nie mam Dzidziusia ani nie będę mieć w njabliższej przyszłości, ale za to inf1ormuję siostrę!:)
  Bloga jednak chętnie zaobserwuję:) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Polubiłam jako Mum in patchwork, udostępniłam też wpis na naszej stronie. Najpiękniejsze w byciu mamą jest to, jak każdego dnia dziecko nas zmienia. Kiedy na nie czekamy zupełnemu przestawieniu ulegają nasze priorytety i plany. Staramy się dla niego. Jest najlepszą siłą napędową dla naszych działań, dzięki dzieciom dorastamy w końcu do bycia pełnowartościowym człowiekiem, by mieć co przekazać dziecku :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne nagrody, oczywiście również bawię się z Wami w konkursie :) Obserwuje jako Iza Podgórska, a informacje o konkursie umieściłam na swoim blogu domatorkawdomu.blogspot.com
  I mam dla Was rymowankę ;)

  Bycie mamą to wyzwanie,
  Ciągłe płaczu słuchanie.
  Katar, kolka i gorączka,
  Młodej mamy to bolączka.
  To rozstępy, to hormony,
  Matki mają swe humory.
  Jednak chwile macierzyństwa,
  To nie tylko same świństwa.
  To czas zmian nieunikniony ,
  Musisz być więc douczony.
  Słuchaj jednak głosu serca,
  To najlepszy jest mędrca.
  Serce matki to skarbnica,
  Nieopisanej miłości obietnica.
  Pierwsze kroczki, pierwsze słowa,
  Pierwsza noc bezkryzysowa.
  To są chwile niezapomniane,
  Idą w niepamięć noce nieprzespane.
  Wspólne spacery, wspólne zabawy,
  Znikają wszystkie Twoje obawy.
  Mnóstwo cierpliwości i ogrom czułości,
  A każdego dnia poczujesz dziecka oznakę miłości.

  Pozdrawiam serdecznie i ściskam :*

  OdpowiedzUsuń
 5. Co jest pięknego w byciu przyszłą mamą? Oczekiwanie na narodziny maleństwa które dopiero wywróci nasze życie do góry nogami oczywiście pozytywnie. To cudowny czas przygotowań, odpoczynku oraz wielu pytań na które często szukamy odpowiedzi. Zastanawiamy się również jak będzie wyglądać nasze maleństwo kiedy już się urodzi, jak sobie damy radę itp. Zaczynamy podchodzić inaczej do życia oraz planować wszystko biorąc pod uwagę naszą małą pociechę która ma się narodzić. To oczekiwanie z wizyty na wizytę aby ujrzeć dzidzie, to ruchy dziecka jakie czujemy przyjemne pod każdym względem. To wyjątkowe 9 miesięcy które spędzamy razem dzień i noc! To czas w którym przygotowujemy się do nowego etapu w życiu. Coś pięknego!

  OdpowiedzUsuń
 6. sam fakt bycia mamą jest piękny , naprawdę i nie są to słowa na wyrost wiem coś o tym bo po wielu próbach ,nieudanych i przykrych dla mnie zostanę mamą po raz drugi , nie poddałam się i udało się !!

  OdpowiedzUsuń
 7. Jako ,że dopiero będę mamą . Najpiękniejszy jest moment w którym dowiadujesz się że po tylu staraniach w końcu ktoś mały a zarazem tak duży jest w tobie . I już po sekundzie wiesz ,że będziesz kochać tą mała fasolkę do końca życia . Następną magiczną chwilą jest pierwsze usg ,gdzie lekarz pokazuje ci malutki punkcik ,który zmienia twoje życie . Czucie pierwszych ruchów w brzuszku jak by motylki dotykały cie skrzydełkami . Zobaczenia serduszka stópek i reszty ciała na usg . Doprowadza do płaczu . Każda przyszła mama wyczekuje porodu i wtedy dzieje sie najwieszka magia kiedy w końcu możesz przytulić swoje szczęście .

  OdpowiedzUsuń
 8. Każda mama inaczej wyobraża sobie oczekiwanie na upragnione maleństwo. Ja miałam ułożony w głowie plan, pełen przyjemności, których nie dostarczałam sobie na co dzień i w pracy. Pomyślałam: w końcu odetchnę, będę żyła powoli, trochę trwoniła czas ale i przeznaczę go w końcu na dawno zapomniane hobby. Lecz los lubi płatać figle i sprawdza czasem jak silni jesteśmy. U mnie były to komplikacje, które pojawiły się nagle i zmieniły moje podejście do szczęśliwego oczekiwania o 180 stopni. Teraz jesteśmy ze Stasiem w 26 tygodniu i walczymy o każdy dzień, tak by dotrwać do upragnionego lipca. Jak się okazało, nie są to beztroskie spacery, zakupy, czas na ukochane gotowanie. Naszym podstawowym zajęciem jest wylegiwanie się, dla niektórych i niedawno też dla mnie oznaczające po prostu przymusowy wypoczynek i leżenie plackiem bez możliwości zrobienia sobie nawet kanapki. Początkowo ciężko było pogodzić się z faktem, że cały ten czas spędzę patrząc w sufit, kiedy inne przyszłe mamy chodzą na szkołę rodzenia z tatusiami, na basen i wybierają mini ubranka w centrach handlowych. Ale życie jest naszym najlepszym nauczycielem i teraz pisząc te słowa na leżąco, ale wciąż czując ruchy maleństwa, uważam, że nie ma nic piękniejszego. Teraz największą przyjemnością jest budzić się rano czując cudowne kopnięcie i wierząc, że tak razem dotrwamy do szczęśliwego końca naszej łóżkowej przygody :)

  OdpowiedzUsuń