środa, 7 marca 2018

a czy twój komputer jest fit?

W ostatnim czasem panuje moda na bycie fit. W internecie całe rzesze fit mam, fit modelek i fit trenerek. Codziennie na instagramie odkrywana jest jakaś nowa fit gwiazda. Pokazuje swoje, wypracowane ciężką praca ciała, i swoje bardzo fit śniadanie. Wraz z nadejściem wiosny i ja postanowiłam być bardziej fit. Zaczynam dokładniej przyglądać się posiłkom i wprowadzić więcej ruchu. A co z naszymi komputerami? Czy dbamy o nie tak samo jak o siebie?

TRENING

Internet stał się coraz mniej bezpiecznym miejscem. Na każdym kroku czekają na nas pułapki. A to wirusy a to trojany, programy wymuszającymi okup i mój ulubiony spam. Opowiem wam dziś o programie, który będzie dla waszych komputerów trenerem i ochrona w jednym. Mowa tu o AVGUltimate. Tak jak dbasz o swoje ciało, tak dbaj o komputer. W jedne dzień nie nadrobi się zimowego lenistwa. By był efekt warto ćwiczyć codziennie.Tak samo jest z komputerem tylko regularne działania dają nam efekt. Ten program, jak już pisałam jest trenerem dla naszych urządzeń. Kupując jedna licencję możemy nim chronić nie tylko komputer, ale i nasze smartfony. Nie trzeba być wcale mistrzem informatyki, by się w tym wszystkim połapać. Program bardzo łatwo się instaluje i obsługuje. To on sam szuka wirusów i tylko informuje nas o ich znalezieniu. Bardzo podoba mi się jego prostota. Nie muszę przekopywać internetu, żeby zrozumieć jeden komunikat napisany informatycznym slangiem. A wracając do trenowania naszego komputera, AVG planuje dla niego treningi i pozwala osiągnąć mu optymalne wyniki. Tak by nasz komputer cały czas był sprawny.  

DETOKS


Czasem nie zdajemy sobie sprawy jak bardzo zamulone są nasze komputery. Porównać to mogę do ciała po zimie. Nagromadzone w nim toksyny, spowalniają metabolizm i sprawiają, że czujemy się źle. Tak samo jest z naszymi komputerami i telefonami. AVG PC TUNEUP to nasz detoks dla komputera. Pozwala on usunąć cały nagromadzony syf, który zbiera się podczas przeglądania stron i pracy na komputerze. A jest tego sporo, stare wersje programów, pliki tymczasowe czy pamięć podręczna. Wszystko to tworzy korek w naszym komputerze. Tune Up non stop monitoruje nasz sprzęt, by był sprawny i niweluje pojawiające się błędy. To taka dobra odżywki dla komputera. Zmęczony, zamulony komputer działa wolno. Po zainstalowaniu tego programu zauważyłam że mój staruszek dostał energetycznego kopa i działa dużo lepiej. Poza tym moja już wiekowa bateria trzyma dłużej. Mój komputer tak jak człowiek pod okiem trenera uczy się dobrze wykonywać ćwiczenia i nie tracić energii na zbędne ruchy. Teraz wszystko działa jak w dobrze naoliwionym zegarku. 

Od lat nasze babcie powtarzały, że lepiej zapobiegać niż leczyć. Ja raz na rok robię sobie kompleksowe badania. Dlaczego nie miałbym badać swojego komputera? Dzięki temu, że program stale monitoruje mój komputer ja nie muszę się tym martwić. Wszelkie luki  i błędy są od razu naprawiane. Więc wiem, że mój kochany laptop się nie rozchoruje. 


KARNET


Z nowym rokiem wielu z was kupiło pewnie karnet na siłownię. Jak wiadomo z takim karnetem jest zawsze lepiej. Można więcej trenować w niższej cenie pod okiem profesjonalnego trenera. Teraz możecie taki karnet kupić też dla swojego komputera. Zaskoczeni? Pewnie tak. A dodam do tego, że mam dla was kupon rabatowy. 

Przy zakupie wystarczy wpisać  avg_fit i dostaniecie rabat.(kupon ważny jest do 20 marca)

Na zdjęciu pokaże dokładnie gdzie to wpisać.


Mój komputer jest fit, a wasz?

27 komentarzy:

 1. Świetny wpis! Nigdy nie zastanawiałam się nad odchudzaniem mojego komputera,a przecież i on się brudzi i zanieczyszcza tak jak pisałaś od codziennej bieżącej pracy i przeglądania tysięcy informacji. Chyba powinnam zadbać o niego na wiosnę ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mój jest ostatnio właśnie zamulony :D Pora kupic mu karnet! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mój zdecydowanie jest fit bo korzystam z AVG 😊

  OdpowiedzUsuń
 4. Moj rowniez i bardzo sobie to chwale. Nie wyobrazam sobie pracować na komputerze bez takiego programu :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mój komputer też jest fit :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam ten antywirus bardzo długo i jestem zadowolona. Czy już mogę mówić, że jestem fit? :D

  OdpowiedzUsuń
 7. To bardzo ważne, aby odpowiednio ochronić komputer na którym mamy wiele ważnych dla Nas informacji. Planuję zakupić AVG, aby jeszcze bardziej zadbać o komputer i sprawić, że będzie fit! :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Mój na pewno jest fit! Właśnie tego programu używam! :D

  OdpowiedzUsuń
 9. Mój komputer jest jak najbardziej fit! :) Dobra kondycja mojego sprzętu jest dla mnie bardzo ważna :)

  OdpowiedzUsuń
 10. u mnie zamiast karnet na siłownię będzie budowa i zrobi swoje

  OdpowiedzUsuń
 11. kondycja komputera jest najwazniejsza dlatego korzystam zawsze z najlepszego oprogramowania.

  OdpowiedzUsuń
 12. Nie wyobrażam sobie nie mieć programu antywirusowego zainstalowanego w moim komputerze.

  OdpowiedzUsuń
 13. Super post!

  Zapraszam do siebie.
  Miłego wieczoru!! xx Bambi

  OdpowiedzUsuń
 14. Bardzo fajny i ciekawie napisany post :-) Wiadomo, że antywirus jest niezbędny w każdego tego typu sprzęcie i nie wyobrażam sobie żeby go nie mieć :-)

  OdpowiedzUsuń
 15. Od dłuższego czasu myślę o nowym programie antywirusowym a AVG króluje na mojej liście. Muszę się za to w końcu zabrać.

  OdpowiedzUsuń
 16. U nas program antywirusowy juz dawno się skończył :/ Musimy mieć prędko nowy!

  OdpowiedzUsuń
 17. ochrona komputera jest bardzo ważna , ale w sumie zapomniałam o tablecie. :(

  OdpowiedzUsuń
 18. Ochrona komputera jest bardzo istotna. Musimy o tym pamiętać :)

  OdpowiedzUsuń
 19. Mój komputer na pewno jest fit, bo AVG posiadam już od roku.

  OdpowiedzUsuń
 20. mam ten antywirus i służy mi już kilka lat ;)

  OdpowiedzUsuń
 21. taki program na komputerze to obowiązek. :) Nie wyobrażam sobie korzystać z jakiegokolwiek urządzenia, które nie jest chronione przez takie programy..

  OdpowiedzUsuń
 22. Też go mam, antywirus to podstawa :)

  OdpowiedzUsuń
 23. Również używam tego programu i bardzo sobie chwalę.

  OdpowiedzUsuń
 24. Mój komputer jest totalnie nie fit :P

  OdpowiedzUsuń
 25. Miałam i lubiła, teraz w nowym mam inny . Chociaż moje komputery są fit :D

  OdpowiedzUsuń