poniedziałek, 26 czerwca 2017

Jordan i codzienne mycie zębów

Chyba żadnej mamie nie trzeba tłumaczyć jak ważne są zdrowe ząbki malucha. By były zdrowe ważna jest odpowiednia ich higiena. Maksiu miał myte dziąsełka odkąd się urodził. Wraz z wiekiem rozszerzamy wachlarz możliwości. Teraz ma już swoja prawie dorosłą szczoteczkę i pastę. A dziś post o szczoteczce Jordan. A na końcu niespodzianka dla czytelników.

Do testów dostaliśmy taki piękny zestaw.


Trzyetapowy program  Jordan Step by Step zapewnia optymalną opiekę stomatologiczną dla dzieci od pierwszego zęba mlecznego do pojawienia się zębów stałych. Jego celem jest wypracowanie u dzieci prawidłowych nawyków w higienie jamy ustnej, tak aby cieszyły się zdrowymi zębami przez całe życie. W systemie Jordan Step by Step szczoteczka „rośnie” wraz z dzieckiem, dopasowując do wieku i zmieniających potrzeb.

Są dwie książeczki, naklejki, i dwie szczoteczki. Książeczka pt "Wycieczka do jamy ustanej" to napisana bardzo fajnym językiem opowiastką o bolącym ząbku.

 Druga pozycja ma tylko kilka stron, jednak znajdują się w niej gry i zabawy. Wszystko oczywiście kręci się koło higieny jamy ustnej. Mamy tu labirynty, zagadki i możliwość zaprojektowania swojej własnej szczoteczki.


Maksiu niedawno skończył cztery latka więc wie, że ząbki myć trzeba. Jednak nic tak nie uprzyjemnia mycia jak fajna szczoteczka. Do gustu przypadła mu zwłaszcza ta ze smokiem.Szczoteczka jest bardzo kolorowa i bardzo dziecięca. Szczoteczka ma antypoślizgowa rączkę, która wykończona jest gumowa nakładką Szczoteczka świetnie leży w dziecięcej dłoni. Czasem i ja muszę troszkę pomóc myć ząbki i powiem szczerze że świetnie się nią operuje w małej buzi.Włosie szczoteczki jest gęste i dość sztywne, jednak na tyle giętkie, że bez trudu wymiecie wszystko z zębów, a przy okazji wymasuje dziąsła.
Tak geste włosie, czyści efektywniej małe ząbki niż dorosłe szczoteczki. 


Ta kolorowa kropka na włosiu, pokazuje ile pasty należy użyć do mycia zębów. Dla mnie to duże ułatwienie, bo czasem można przedobrzyć z pastą.Mała okrągła główka szczoteczki zapewnia odpowiednią higienę mlecznych zębów. Główka szczoteczki jest na tyle mała, że maluch samodzielnie może nią operować. Jak widzicie na zdjęciu idealnie mieści się w buzi.


Jesteśmy bardzo zadowoleni z testowania, szczoteczki Jordan zostaną z nami na dłużej. 

Na koniec niespodzianka dla czytelników 
na stronie

na hasło 

BLOG15 

dostaniecie 15% zniżkę* na produkty marki Jordan.

*Kod dotyczy produktów marki Jordan i obowiązuje do 31 lipca 2017 roku, należy go wpisać w koszyku zakupowym w wyznaczonym polu przy finalizacji zamówienia.13 komentarzy:

 1. Moje dzieciaki wychowane na szczoteczkach Jordan od pierwszego ząbka! Są świetne.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Super są produkty Jordan. Moja młodsza córka używa ich szczoteczek i past. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja pamiętam,że mój bratanek używał podobnej szczoteczki do zębów i również był zadowolony. Podoba mi się to,że jest tyle produktów dostosowanych do potrzeb dzieci :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetna szczoteczka, jak Kuba był mały również używaliśmy Jordana :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Przypomniałaś mi właśnie czasy moje z podstawówki, kiedy to mama mi kupiła szczoteczke z wyższej Polki, właśnie Jordan, która do tego zmienia kolory ❤ mój trzylatek ma fajna granatowo-czerwona szczoteczki Jordan, więc dalej je stosujemy 😊

  OdpowiedzUsuń
 7. Mam podobne odczucie jak Ewuczka, też mi przypomniałaś chwile z dzieciństwa!

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo fajne szczoteczki. My na razie używam silikonowej takiej na palec.

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo fajna i kolorowa ta szczoteczka👍

  OdpowiedzUsuń
 10. Ale świetne te szczoteczki, takie kolorowe, idealne dla dzieci :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Mycie zębów to podstawa przy tym fajna jest zabawa

  OdpowiedzUsuń
 12. Przez przypadek trafiłem na www.centrum-stomatologii.pl – moje zęby w końcu są zdrowe!

  OdpowiedzUsuń