wtorek, 16 października 2018

Prezent dla dziadków

Kupowanie prezentów to dla mnie z jednej strony świetna zabawa, a z drugiej dość długie zastanowienia. Zazwyczaj mam problem co kupić rodzicom, czyli dziadkom Maksia. Nie lubię kupować bezużytecznych rzeczy, które ktoś rzuci w kąt. Lubię gdy prezent jest nie tylko ładny, ale i praktyczny. O tam praktycznym podarku dziś wam opowiem.
Co ucieszy dziadków bardziej niż zdjęcia wnuka. A gdy mogą się nimi cieszyć cały rok to już mamy pomysł na prezent idealny. Buszując w internecie trafiłam na stronę pixbook. Pośród naprawdę szerokiej oferty fotoproduktów wybrałam fotokalendarz. Jestem nim zachwycona. No ale po kolei.

Fotokalendarz projektujemy zupełnie sami. Najpierw wybieramy szablon i to tu spędziłam najwięcej czasu. Możemy wybrać bardzo nowoczesny styl lub taki bardziej staroświecki. Jestem pewna, że każdy znajdzie tu coś dla siebie, bo jest 120 wzorów. Potem czas na wgrywanie zdjęć. Wybieramy z folderu fotki i dowolnie wklejamy je na poszczególne miesiące. I to w zasadzie wszystko. Cały kreator działa bardzo intuicyjnie, prowadzi nas krok po kroku w projektowaniu.
Jak już wam pisałam najtrudniej było mi wybrać motyw, no ale tak mam. Fotokalendarz był u mnie, pięknie zapakowany i wydrukowany w kilka dni.  Musze tu go pochwalić za wykonanie. Dostałam taki produkt jakiego się spodziewałam. Strony są ładne i na tyle grube, że się nie będą się darły. Kolory intensywne i dokładnie takie jak na fotografiach.

Lubię takie spersonalizowane prezenty. Mają one w sobie taki urok. Z prezentu na razie cieszę się sama, poczekam do gwiazdki z wręczeniem. Ale już wiem, że zaraz zrobię drugi własnie dla siebie. A co też byłam grzeczna cały rok i mój Mikołaj pewnie nie będzie miał nic przeciwko takiemu podarunkowi. Tym bardziej że koszt fotokalendarza to tylko ok 20 złotych.
A wy lubicie takie spersonalizowane produkty?

18 komentarzy:

 1. zdecydowanie super pomysł na prezent

  OdpowiedzUsuń
 2. piekny na prawde, chetnie wykonam taki dla moich tesciow i rodzicow

  OdpowiedzUsuń
 3. No i ten kalendarz to jest strzał w 10!

  OdpowiedzUsuń
 4. Takie prezenty zawsze są udane, radość bezcenna.

  OdpowiedzUsuń
 5. Rewelacyjny pomysł taki prezent. Kalendarz ze zdjęciami wnuków to coś cudownego!

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetny pomysł na prezent zdecydowanie jestem na tak .

  OdpowiedzUsuń
 7. jest to swietny pomysl :) dzidkowie lubia zdjecia rodzinne

  OdpowiedzUsuń
 8. Super sprawa taki kalendarz. Z takich personalizowanych prezentów kalendarze to jedna z najlepszych opcji :) Muszę sobie zamówić taki na kolejny rok :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Zamówiłam kiedyś tako fotokalendarz jako prezent i był to świetny pomysł.

  OdpowiedzUsuń
 10. Tai prezent mi się mega podoba, świetny pomysł :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Taki kalendarz to cudowna pamiątka. Można ją wręczyć każdej bliskiej osobie.

  OdpowiedzUsuń
 12. To zdecydowanie wariant dla mnie. W tym roku chcę przygotować taki prezent dziadkom.

  OdpowiedzUsuń
 13. Wow,ale super! Ja osobiście uwielbiam spersonalizowane prezenty - mają największą moc :D

  OdpowiedzUsuń
 14. Kalendarz z własnymi zdjęciami to świetna sprawa, miałam taki kiedyś

  OdpowiedzUsuń