sobota, 9 maja 2020

Modny facet i jego must have

Moda męska zmieniała się przez lata. Dzisiaj modny mężczyzna już nie boi się odważnych dodatków czy też mieszania stylu eleganckiego z bardziej sportowym. Nawet w Polsce mężczyźni zaczęli coraz bardziej zwracać uwagę na to co ubierają. Te przysłowiowe białe skarpety do sandałów już coraz rzadziej spotykane są na polskich chodnikach. Coraz rzadziej też spotykamy niechlujnie ubranych, młodych ludzi. Bardzo cieszy mnie, że moda uliczna staje się nowym trendem u nas tak jak na świecie.
Mój mąż, tak jak niektórzy mężczyźni, nienawidzi nosić różnego rodzaju biżuterii. Jednak też chciałby mieć dodatki, którego wyróżnia go wśród tłumu i sprawią, że będzie wyglądał fajnie. Na pewno fajnym pomysłem, na taki dodatek, jest stylowy pasek. Ale tylko taki dobrej jakości i świetnie wykonany. Obecnie pasek stał się nieodzownym elementem męskiej garderoby. No, ale powiedzmy sobie szczerze Kto tak naprawdę kupuje facetom rzeczy? zazwyczaj są to żony. Ja właśnie postanowiłam mężowi sprezentować pasek ze strony trendhim . Jego stary, ten wysłużony ten najlepszy, ten najukochańszy był już tak zniszczony, że po prostu nie mogłam na niego patrzeć.
Trochę obawiałam się reakcji męża, bo on nie lubi takich drastycznych zmian. Ale gdy tylko go ubrał był zachwycony. Powiedział, że było to coś czego mi brakowało. Pasek jest fajne miękki, a jednocześnie trzymający spodnie tam gdzie powinny być. Wybierając model sugerowałam się jego gustem, bo on lubi takie właśnie szybkie klamry w paskach.Ten pasek przeszedł test pomyślenie, bo podczas jazy samochodem mąż praktycznie go nie czuje. Klamra paska nie wbija mu się w jego tatusiowy brzuch. Generalnie choć on nie lubi zmian, akurat z tej jest bardzo zadowolony. A mnie ten pasek tez bardzo się podoba. Zaraz po jego zamówieniu otrzymałam potwierdzenie i w krótkim czasie paczka była u mnie. Sam pasek jest jakościowo bardzo dobry. Pomimo intensywnego użytkowania, nie odkształcił się i nie zniszczył. Mój wybredny mąż jest zadowolony, a to najlepsza rekomendacją. 

Link do tego paska znajdziecie TU

5 komentarzy: