sobota, 21 listopada 2020

Czym karmić chore dziecko

Gdy choruje dziecko choruje cały dom. Chory nie ważne czy maluch czy starszak nie chce jeść. Matka martwi się i zachodzi w głowę co zrobić. Ja dziś pokaże wam moje odkrycie.Nestlé produkt odżywczy Resource® Junior do złudzenia przypomina mleko modyfikowane dla najmłodszych. Jednak nim nie jest. Przede wszystkim to kompletna pod względem odżywczym dieta w proszku o smaku waniliowym przeznaczona dla dzieci powyżej 1. roku życia. Żywność specjalnego przeznaczenia medycznego, do postępowania dietetycznego w stanach niedożywienia lub w przypadku ryzyka niedożywienia, np. w: biegunkach przewlekłych, w przypadku których istnieje ryzyko wystąpienia niedożywienia, zaburzeniach połykania, gryzienia i żucia, zaburzeniach wzrastania, mukowiscydozie, jadłowstręcie psychicznym, okresie okołooperacyjnym, chorobach przewlekłych (np. w chorobie nowotworowej).

Warto stosować Resource Junior 400 g gdy dziecko jest chore bo dostarcza do diety dziecka wszystkie niezbędne składniki odżywcze. A także, zwiększa ilość energii w diecie. To bardzio ważne gdy mały organizm walczy z chorobą. A co dla mnie najważniejsze daje możliwość dostosowania wartości energetycznej do potrzeb pacjenta. 


Produktu można dodać jako element potrawy i w ten sposób przemycić go dziecku. Jak dla mnie to najlepszy sposób na wspomaganie moich dzieic w czasie walki z chorobą.

Produkt powinien być stosowany pod kontrolą lekarza. Może być stosowany jako wsparcie żywieniowe lub jako jedyne źródło pożywienia.


 #ResourceJunior #ZywieniewProblemie #ResourceJuniorwRossmann i #projekttrnd

1 komentarz: